one day we're gonna live in paris
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 sypialnia #1

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin

Awesomeness : 0

sypialnia #1 _
PisanieTemat: sypialnia #1   sypialnia #1 Icon_minitimeSro Gru 29, 2010 11:16 pm

sypialnia #1 208600
Powrót do góry Go down
https://paris.catsboard.com
olaf

olaf

Age : 36
Awesomeness : 0

sypialnia #1 _
PisanieTemat: Re: sypialnia #1   sypialnia #1 Icon_minitimeCzw Gru 30, 2010 11:07 pm

znaleźli się tutaj, ale to nie znaczy, że będzie seksik prawda! - ale willa, nie pogada - drewno gdzieś rzucili przed leśniczówką zapewne, a musieli wejść do środka żeby się nagrzać czy coś! - w ogóle żeby nie było, olaf jestem - wyciągnął w jej stronę rękę i ogólnie w końcu ją zobaczył bo praktycznie gadali w ciemnościach egipskich - jacie, sądziłem, że rozmawiam cały czas z jakąś seksowną blondynką, opalenizna pierwsza klasa, fajny tyłeczek, duże cycki, czaisz nie? - trochę chamski wiem!
Powrót do góry Go down
ellie

ellie

Age : 31
Awesomeness : 0

sypialnia #1 _
PisanieTemat: Re: sypialnia #1   sypialnia #1 Icon_minitimeCzw Gru 30, 2010 11:15 pm

- elizabeth - powiedziała, ale zaraz potem zgromiła go spojrzeniem - jacie, sądziłam cały czas, że rozmawiam z jakimś seksownym chłopakiem, sześciopak, lekki zarost, czaisz nie? - mruknęła kpiąco, siadając sobie na jakimś fotelu - a zamiast tego trafiło się jakieś chuchro z mlekiem pod nosem - dodała, że niby to o olafie, bo czuła sie urażona jego słowami. może nie miała dużych cycków, ale fajny tyłeczek owszem!!
Powrót do góry Go down
olaf

olaf

Age : 36
Awesomeness : 0

sypialnia #1 _
PisanieTemat: Re: sypialnia #1   sypialnia #1 Icon_minitimeCzw Gru 30, 2010 11:24 pm

- co ty, chciałabyś takiego sześciopaka? weź przestań, taki wymuskany by był i w ogóle, a idź - machnął ręką - ładne masz imię w sumie! - właściwie to mówił jej to wszystko specjalnie, tak to mu się podobała, bardzo, jeszcze te usta ;>
Powrót do góry Go down
ellie

ellie

Age : 31
Awesomeness : 0

sypialnia #1 _
PisanieTemat: Re: sypialnia #1   sypialnia #1 Icon_minitimeCzw Gru 30, 2010 11:27 pm

- a ty chciałbyś blondynę za wielkimi cycami? solara, białe kozaczki? jedź do polski w takim razie i nie ograniczaj więcej mojej przestrzeni - powiedziała, rozglądając sie po wnętrzu, które było nadzwyczajnie ładne, jak na taką starą leśniczówkę. - dzięki, też lubię moje imię - dodała, posyłając mu lekki uśmiech, bo mimo wszystko nie była aż taka waleczna i miała pogodne usposobienie, toteż nie miała zamiaru z nim drzeć kotów o to, kto kogo chciałby tutaj zastać.
Powrót do góry Go down
olaf

olaf

Age : 36
Awesomeness : 0

sypialnia #1 _
PisanieTemat: Re: sypialnia #1   sypialnia #1 Icon_minitimeCzw Gru 30, 2010 11:31 pm

- ej nie no taki plastik fantastik to nie sorry brach - wzruszył ramionami i także się rozglądnął po pomieszczeniu - tak się zastanawiam co by to dzisiaj robić, chyba pójdę spać niedługo - powiedział, właściwie to nie wiedział co ma gadać, trochę mu pojechała po rodzinie, bo miał z polski wujka czy kogoś, a może ciocię, no ale w każdym bądź razie źle zaczął, chciał się podroczyć a wyszło tak, że ją obraził, debil.
Powrót do góry Go down
ellie

ellie

Age : 31
Awesomeness : 0

sypialnia #1 _
PisanieTemat: Re: sypialnia #1   sypialnia #1 Icon_minitimeCzw Gru 30, 2010 11:34 pm

- no ja też. nie wiem po co tutaj przyjechałam skoro nie lubię zimna, a poza tym nudno tu - wzruszyła ramionkami, zastanawiając sie czy ktoś by na nią nakrzyczał, gdyby przespała się tutaj, bo łóżko w tej sypialni wyglądało na wygodne, a ona musiała gnieść sie w jakimś śpiworze, na twardej podłodze! nie ma to jak spartańskie warunki.
Powrót do góry Go down
olaf

olaf

Age : 36
Awesomeness : 0

sypialnia #1 _
PisanieTemat: Re: sypialnia #1   sypialnia #1 Icon_minitimeCzw Gru 30, 2010 11:43 pm

zw
Powrót do góry Go down
Sponsored content




sypialnia #1 _
PisanieTemat: Re: sypialnia #1   sypialnia #1 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

sypialnia #1

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
one day we're gonna live in paris :: Off :: Archiwum :: Imprezy :: camping-
Skocz do: