one day we're gonna live in paris
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 polly

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
polly

polly

Age : 34
Awesomeness : 0

polly - Page 2 _
PisanieTemat: Re: polly   polly - Page 2 Icon_minitimeSob Sty 08, 2011 4:10 pm

kiedy edie wymówiła to zawstydzające polly na maksa słowo na 'l', polly zaczerwieniła się jeszcze bardziej i skuliła się, wyglądając jak sierotka marysia - ale ja przecież rozmawiam z mężczyznami...czasem - pewnie miała na myśli tutaj głównie swojego brata,ale o tym już nie wspominała, bo zrobiłaby z siebie jeszcze większą sierotkę niż jest w rzeczywistości - i jestem kobietą, chyba to widać - powiedziała, o mało co się nie rozpłakując, bo nie zdawała sobie sprawy,że jest z nią aż tak źle - myslisz, że to spotkanie z twoimi znajomymi by pomogło? - zapytała, wbijając niepewne spojrzenie w edie.
Powrót do góry Go down
edie

edie

Age : 33
Awesomeness : 0

polly - Page 2 _
PisanieTemat: Re: polly   polly - Page 2 Icon_minitimeSob Sty 08, 2011 4:13 pm

-hej, jasne, polly - skinęła głową, klepiąc ją po ramieniu - musisz po prostu zacząć z nimi rozmawiać więcej. i przez 'rozmawiać' nie mam na myśli samej konwersacji. flirt nie boli, wiesz? - zmarszczyła brwi, przyglądając się jej przez moment w skupieniu - poza tym wyglądasz jak dziewczynka, nie dziewczyna i pewnie przyciągasz samych psychopatów, rządnych wrażeń z młodszą - zachichotała ze swojego suchara i kiedy o tym pomyślała, znowu zrobiła się głodna, tym razem wydobywając toster i pieczywo.
Powrót do góry Go down
polly

polly

Age : 34
Awesomeness : 0

polly - Page 2 _
PisanieTemat: Re: polly   polly - Page 2 Icon_minitimeSob Sty 08, 2011 4:22 pm

- ale...ja nie umiem flirtować. - powiedziała cicho, mając nadzieję,że edie jej nie wyśmieje. kiedy powiedziała jej, że wygląda jak dziewczynka, to spojrzała na siebie, na swoje kapcie-świnki i szlafroczek w kropki i musiała jej przyznać rację - chyba rzeczywiście muszę zacząć ubierać się trochę inaczej. mam tylko nadzieję, że nie chcesz ze mnie zrobić jakiejś...no wiesz, nie chcę wyglądać jak lampucera - wzruszyła lekko ramionkami, pomagając edie w przyrządzaniu tostów - naprawdę chcesz mi pomóc? - zapytała z lekkim niedowierzaniem. nie sądziła, że edie jest tak fajna, bo nigdy z nią nie rozmawiała, a teraz mogła się przekonać, że nie jest z nią tak źle.
Powrót do góry Go down
edie

edie

Age : 33
Awesomeness : 0

polly - Page 2 _
PisanieTemat: Re: polly   polly - Page 2 Icon_minitimeSob Sty 08, 2011 4:26 pm

-hm, jakoś to załatwimy - odpowiedziała, dziwiąc się dalej temu jaka polly była nieżyciowa, co w zasadzie ją rozczulało, więc posłała jej wesoły uśmiech, sięgając do szafki po nutellę. pewnie miały z polly jeden mózg i stąd wiedziała co gdzie trzyma - nie będę robiła z ciebie głównej bohaterki scarlet letter, spokojnie - pokręciła głową, p oczym nad czymś się zamyśliła - tak, naprawdę chcę ci pomóc. co w tym takiego dziwnego? - zapytała, drapiąc się w podbródek, bo cały czas łaskotał ją jeden z rudych loczków. w zasadzie to było tak, że głównie polly jej nie lubiła, a edie miała wyjebane, nie?
Powrót do góry Go down
polly

polly

Age : 34
Awesomeness : 0

polly - Page 2 _
PisanieTemat: Re: polly   polly - Page 2 Icon_minitimeSob Sty 08, 2011 4:38 pm

- myślałam, że mnie nie lubisz - powiedziała.z resztą polly była na tyle nieśmiała i zakompleksiona ze była przekonana,że większość paryża za nią nie przepada,albo jej w ogóle nie zauważa- w każdym razie dziękuję. nie wiedziałam,że jesteś taka fajna - uśmiechnęła się do niej milusio - to kiedy zaczynamy? - zapytała.pewnie wyobraziła sobie,że to wszystko będzie wyglądać jak jakiś odcinek 'ekstremalnych metamorfoz'. ewentualnie jak 'dom nie do poznania', jeśli edie miałaby robić z polly kogoś zupełnie innego,a polly w sumie chciałaby chociaż zobaczyć jak to jest by takim nowiutkim i wybajerzonym domem.
Powrót do góry Go down
edie

edie

Age : 33
Awesomeness : 0

polly - Page 2 _
PisanieTemat: Re: polly   polly - Page 2 Icon_minitimeSob Sty 08, 2011 4:42 pm

-to ty mnie nie lubisz, polly. mi jest wszystko jedno - ponownie wskoczyła na blat, obok tostera, chrupiąc przygotowanego przed chwilą tosta - możemy zacząć od razu, jestem wolna. nie wiem jak z twoimi planami, ale n pewno można je jakoś nagiąć - puściła jej oczko, dając do zrozumienia, że wcale nie chciała jej zrobić przykrości swoimi słowami, bo raczej jasnym było to, że polly nie ma żadnych konkretnych planów. inaczej nie paradowałaby w szlafroku i kapciach - pokaż mi co masz w szafie. od tego zaczniemy.
Powrót do góry Go down
polly

polly

Age : 34
Awesomeness : 0

polly - Page 2 _
PisanieTemat: Re: polly   polly - Page 2 Icon_minitimeSob Sty 08, 2011 4:48 pm

- uhmm... miałam iść na obiad do mamy dzisiaj... - podrapała się w policzek i widząc minę edie na jej słowa, machnęła ręką - ale co tam...pieprzyć - wyszczerzyła się i wyprostowała, zadowolona z siebie, że bez buraczenia się użyła tak brzydkiego słowa i to jeszcze w jednym zdaniu ze słowem 'mama', którą kochała całym serduszkiem i z automatu przeprosiła ją w skrytości ducha, ale akurat tego edie nie musiała wiedzieć. w każdym razie podniosła się z miejsca, i zaprowadziła edie do swojej ogromej szafy, z której waliły po oczach wzory i kolory. wszystko było urocze,ale raczej niczego seksownego się tam nie można było doszukać.pewnie alba od komunii byłaby seksowniejsza niż to, co miała w szafie xdd
Powrót do góry Go down
edie

edie

Age : 33
Awesomeness : 0

polly - Page 2 _
PisanieTemat: Re: polly   polly - Page 2 Icon_minitimeSob Sty 08, 2011 4:53 pm

-doskonała decyzja. zamiast na obiadek pójdziemy na zakupy, bo to - wywlekła jakąś bluzkę z tweetym - do niczego się nie nadaje - zawyrokowała, wrzucając ją z powrotem - jesteś pewna, że nie pochodzisz z innej planety? gdzie wszystko jest tęczowe i ludzie nie wiedzą co to seks i zło? - zapytała, unosząc brwi i przez jakiś czas penetrując szafę polly, prostując się kiedy pomimo usilnych starań nic w niej nie znalazła - ubieraj się - zarządziła - wychodzimy.
Powrót do góry Go down
polly

polly

Age : 34
Awesomeness : 0

polly - Page 2 _
PisanieTemat: Re: polly   polly - Page 2 Icon_minitimeSob Sty 08, 2011 4:57 pm

ubrała się, wyszły i zaczniesz ;*
Powrót do góry Go down
Sponsored content




polly - Page 2 _
PisanieTemat: Re: polly   polly - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

polly

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
one day we're gonna live in paris :: Citè :: Logement-
Skocz do: