one day we're gonna live in paris
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Cela

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin

Awesomeness : 0

Cela _
PisanieTemat: Cela   Cela Icon_minitimeNie Gru 26, 2010 9:17 pm

pod celą, pod celą
poezje się mielą
Powrót do góry Go down
https://paris.catsboard.com
candy

candy

Age : 31
Awesomeness : 0

Cela _
PisanieTemat: Re: Cela   Cela Icon_minitimeCzw Sty 06, 2011 11:42 pm

siedziała w celi, na niewygodnej pryczy, owijając się jakimś zasyfionym kocykiem i zapewne wpatrywała się w jakiś punkt przed sobą. najwidoczniej funckonariusze zatrzymali ją na kradzieży i miała na dodatek przy sobie towar, więc jeszcze gorzej. siedziała więc skulona w kącie, lekko drżąc i zapewne co chwilę wybuchając płaczem, żeby wkurwić policjantów na służbie.
Powrót do góry Go down
nathaniel

nathaniel

Age : 35
Awesomeness : 0

Cela _
PisanieTemat: Re: Cela   Cela Icon_minitimeCzw Sty 06, 2011 11:49 pm

nathaniel zastanawiał się co on tu właściwie robi. po załatwieniu wszelkich formalności, został skierowany do pomieszczenia, w którym mógł spokojnie porozmawiać z candy. zajął miejsce na krześle, przyglądając się jej przez moment w milczeniu - dlaczego ja, candy? dlaczego zadzwoniłaś akurat do mnie? - zapytał w końcu szczerze zdziwiony,bo pewnie od czasu jego przedawkowania wcale ze sobą nie rozmawiali, bo wyjechał do nowej zelandii na odwyk i w plener i w ogóle, w ogóle.
Powrót do góry Go down
candy

candy

Age : 31
Awesomeness : 0

Cela _
PisanieTemat: Re: Cela   Cela Icon_minitimeCzw Sty 06, 2011 11:59 pm

uśmiechnęła się szeroko na jego widok, dobrze, że nie powypadały jej zęby albo coś w ten deseń, ale po jego pytaniu trochę jej mina opadła. wzruszyła nieznacznie ramionkami, lekko się krzywiąc, bo zapewne ubzdurała sobie, że mówi to z pretensją albo coś w ten deseń. - jakoś tak, nie wiem... stęskniłam się, a pewnie przy innej okazji byś nie przyjechał - wymruczała pod nosem, skubiąc jakieś nitki z koca po przejściach, jakoś bojąc się spojrzeć na nathaniela. - nie musisz przecież za mnie wpłacać kaucji, może lotta będzie tak łaskawa - powiedziała to z małym przekonaniem, bo to mało prawdopodobne i chyba każdy o tym wie, tylko nie kędi. przeniosła w końcu na niego wzrok, zapadając się bardziej w kąt.
Powrót do góry Go down
nathaniel

nathaniel

Age : 35
Awesomeness : 0

Cela _
PisanieTemat: Re: Cela   Cela Icon_minitimePią Sty 07, 2011 12:04 am

westchnął, kręcąc głową, robiąc taką minę jakby chciał się roześmiać, ale w ostatniej chwili się rozmyślił. minęła chwila zanim zamknął usta, mierzwiąc włosy. wbił wzrok w candy - pewnie masz rację - może nie był w tym momencie najmilszy, ale nie miał ku temu powodów, prawda? pochylił się w jej stronę, po chwili odchylając z powrotem - na litość boru, candy, co ty tu w ogóle robisz? - zapytał w końcu, minimalnie podnosząc głos, przez co policjant stojący candy za plecami drgnął gotowy do interwencji.
Powrót do góry Go down
candy

candy

Age : 31
Awesomeness : 0

Cela _
PisanieTemat: Re: Cela   Cela Icon_minitimePią Sty 07, 2011 12:24 am

- nie wiem - westchnęła zgodnie z prawdą, bo naprawdę nie wiedziała dokładnie co robi i dlaczego nią to wszystko kieruje. przetarła twarz sinymi dłońmi, fuj, zerkając na strażnika, bo chciała, żeby sobie stąd poszedł, bo się wstydzi przy nim wyżalać i płakać. - pewnie teraz niewiele cię to już obchodzi, bo nawet się do mnie nie raczyłeś odezwać po tym, jak cały czas siedziałam przy tobie w szpitalu - powiedziała tym razem z lekką pretensją, unosząc głos, ale po chwili machnęła rączką, że nieważne. - nie chce już w sobie tak robić, ale mam jakieś inne wyjście? byłam na odwyku, ale to nic mi nie dało - zaszkliły jej się oczy i teraz wcale nie na pokaz, więc znów schowała twarz w dłoniach.
Powrót do góry Go down
nathaniel

nathaniel

Age : 35
Awesomeness : 0

Cela _
PisanieTemat: Re: Cela   Cela Icon_minitimePią Sty 07, 2011 12:33 am

-nie chciałem kusić losu - odpowiedział pierwsze co mu przyszło do głowy, żeby nie sprawiać candy przykrości. w zasadzie prawda była taka, że nie chciał ponownie pakować się twarzą w gówno, z którego dopiero co się wygrzebał. ah ja i moje barwne metafory - widocznie nie chcesz, żeby coś ci to dało, candy - stwierdził całkiem poważnie, mierząc ją wzrokiem i kręcąc głową, jakby chciał przekazać jej niewerbalnie, że nie pochwala jej nastawienia, sama nie wiem.
Powrót do góry Go down
candy

candy

Age : 31
Awesomeness : 0

Cela _
PisanieTemat: Re: Cela   Cela Icon_minitimePią Sty 07, 2011 12:39 am

- chce, ale... co to będzie miało za znaczenie. i tak cały czas będą mnie wszyscy mieli za przebrzydłą ćpunkę, która kradła i na dodatek zaraz wsadzą ją do jakiegoś jebanego więzienia albo odwyk przymusowy i nawet nikt się tym nie przejmie - wydusiła nieco łamiącym się głosem, aż strażnik się zainteresował, czy nie trzeba przynieść jej kaftan i zawołać pomoc psychiatryczną, żeby najpierw wysłać ją tam. uspokoiła się po chwili, drapiąc nieznacznie po policzku. dobrze, że jeszcze jej skóra płatami nie schodziła i inne tym podobne. spojrzała na nathaniela wzrokiem zbitego psiaka, po chwili oparła czoło o blat stołu, bo dajmy na to, że to był jakiś pokój do przesłuchać czy co.
Powrót do góry Go down
nathaniel

nathaniel

Age : 35
Awesomeness : 0

Cela _
PisanieTemat: Re: Cela   Cela Icon_minitimePią Sty 07, 2011 12:42 am

-tylko jeśli będziesz się na taką kreować - odpowiedział, prostując się i przesuwając dłońmi po udach, gotowy do wyjścia. wstał, rzucając candy ostatnie spojrzenie *zone romantica* - do zobaczenia candy - mruknął, idąc w kierunku wyjścia. prawda była taka, że wpłacił za nią kaucję, ale chciał ją troszkę nastraszyć wizją zostania w więzieniu. kochany nejt ;c. ze świecą takiego szukać w sumie, bo ja bym na jego miejscu nie płaciła.
Powrót do góry Go down
candy

candy

Age : 31
Awesomeness : 0

Cela _
PisanieTemat: Re: Cela   Cela Icon_minitimePią Sty 07, 2011 12:45 am

- sam byłeś nie lepszy niż ja - rzuciła tylko za nim, po czym się rozpłakała i ostatecznie aż zemdlała, uprzednio rzygając na buty strażnika xd
Powrót do góry Go down
nathaniel

nathaniel

Age : 35
Awesomeness : 0

Cela _
PisanieTemat: Re: Cela   Cela Icon_minitimePią Sty 07, 2011 12:47 am

który pewnie po jakiejś godzinie ją wypuścił, tak jak prosił nate.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Cela _
PisanieTemat: Re: Cela   Cela Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Cela

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
one day we're gonna live in paris :: Citè :: Police-
Skocz do: