one day we're gonna live in paris
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 othelllo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
othello

othello

Age : 35
Awesomeness : 1

othelllo _
PisanieTemat: othelllo   othelllo Icon_minitimeSob Sty 08, 2011 7:27 pm

ups, był bezdomny jak dotąd. w każdym razie przyszli i rozgościli się w jego jaskini, która była w miarę ogarnięta, ale i tak był tam jakiś względny bałagan. pewnie othello zrobił im herbatki i usiedli sobie na sofie w salonie - no to opowiadaj co się z tobą działo. mam nadzieję, że się nie zmieniłaś, bo brakowało mi ciebie - uśmiechnął się najsłodziej na świecie. pewnie zwłaszcza teraz brakowało m kogokolwiek z kim mógłby normalnie pogadać, bez żadnych stresów,ot tak po prostu, więc emma mu w tym momencie spadła z nieba.
Powrót do góry Go down
emma

emma

Age : 32
Awesomeness : 0

othelllo _
PisanieTemat: Re: othelllo   othelllo Icon_minitimeSob Sty 08, 2011 7:33 pm

pewnie zanim usiadła z nim na kanapie w salonie, wykąpała czarnego romana, żeby nie zabłocił swoimi prędkimi lapkami całego mieszkania othella, nawet jeśli był to karton, stojący gdzieś pod wieżą eiffela othelllo 166824 - w jakim sensie miałam się zmienić? - zapytała nieco zdziwiona jego pytaniem, po czym spojrzała na swoje ręce i nogi, jakby spodziewając się, że nagle dorobiła się dodatkowej ich pary - chyba jestem cały czas taką samą osobą jaką byłam te kilka lat temu. a ty? nie wyglądasz nawet w najmniejszym stopniu jak othello dżedaj - uśmiechnęła się rozbawiona - i co u chłopaków? - zapytała, siadając po turecku i obejmując kubek z ciepłą herbatą obiema łapkami - fryderyk dalej zachowuje się tak niedorzecznie jak kiedyś? - pewnie był najzabawniejszy z nich wszystkich. ;c
Powrót do góry Go down
othello

othello

Age : 35
Awesomeness : 1

othelllo _
PisanieTemat: Re: othelllo   othelllo Icon_minitimeSob Sty 08, 2011 7:44 pm

- nie miałem na myśli wyglądu, bo akurat to fajne, że urosły ci cycki - zarechotał głupio. kiedy zapytała co u chłopaków, jego mina trochę zrzedła - wiele się u nas pozmieniało - odpowiedział wymiajająco, po czym odchrząknął z lekkim zakłopotaniem. częśc z fryderykiem całkiem zignorował, bo nie chciał o nim rozmawiać. posłał jej jeszcze badawcze spojrzenie. kiedy ze sobą przebywali, to mówił jej wszystko. teraz czuł się głupio, że zataja przed nią fakt, że wszystko się u nich zjebało, że normalne stosunki utrzymuje tylko z gustavem, chociaż nie wiadomo jeszcze na jak długo, że baby zaczęły mu mącić w życiu i jak tak dalej pójdzie, to się powiesi w miejscu publicznym, a jego zwłoki będą dyndać tak długo, aż się całkiem nie rozpadną. zamiast długich opowieści ograniczył się tylko dolekkiego uśmiechu.
Powrót do góry Go down
emma

emma

Age : 32
Awesomeness : 0

othelllo _
PisanieTemat: Re: othelllo   othelllo Icon_minitimeSob Sty 08, 2011 7:48 pm

-othello.. - bąknęła z zakłopotaniem, krzyżując ręce na piersiach, które dzięki borowi nie były miseczką d, bo to jakieś skaranie boskie i współczuję wszystkim powyżej b :d - no nie bądź taki tajemniczy, opowiedz mi coś. dalej organizujecie spotkania star wars i napieprzacie się mieczami świetlnymi? - zachichotała, trącając go stopą w ramię, żeby w końcu coś powiedział. nie wiedziała, że prowokuje go do oskarowej opowieści o miłości, zdradzie i zatraconej przyjaźni ~tylko w kinach~ ale skąd miałaby wiedzieć. uśmiechnęła się do niego zachęcająco, drapiąc romana za uszkiem.
Powrót do góry Go down
othello

othello

Age : 35
Awesomeness : 1

othelllo _
PisanieTemat: Re: othelllo   othelllo Icon_minitimeSob Sty 08, 2011 8:08 pm

posłał jej długie spojrzenie, z miną nie wyrażającą niczego - wszystko się zjebało. zacząłem chodzić z taką lexie.długo byliśmy ze sobą, kochałem ją jak wariat ale potem jakoś tak wyszło, że puknąłem na pralce taką brooklyn.myślałem,żeto nic szczególnego, rozejdzie się po kościach i w ogóle,ale okazało się,że to dziewczyna fryderyka, który z początku nic o tym nie wiedział, ale z czasem zabujałem się też w bruk no i cisnąłem na dwa fronty, fryderyk się o tym dowiedział, się wkurwił, potem puknął lexie, dostał ode mnie po morddzie, ja też od niego w międzyczasie dostałem, potem nasze drogi się rozeszły, a teraz nejt się napalił na lex, frderyk leży w szpitalu, ja chciałem wrócić do brooklyn, ale ona ma mnie gdzieś no i w sumie tylko z gustavem utrzymuję normalne stosunki, ale to też nie wiadomo na jak długo - westchnął. xd
Powrót do góry Go down
othello

othello

Age : 35
Awesomeness : 1

othelllo _
PisanieTemat: Re: othelllo   othelllo Icon_minitimeSob Sty 08, 2011 8:09 pm

myślałam, że ta cała historia nie zmieści mi się w jednym poście xd
Powrót do góry Go down
emma

emma

Age : 32
Awesomeness : 0

othelllo _
PisanieTemat: Re: othelllo   othelllo Icon_minitimeSob Sty 08, 2011 8:12 pm

emma aż się zgarbiła przytłoczona ilością informacji, jaką zawalił ją othello, ale nie narzekała, bo sama się o to prosiła. zamrugała na sam koniec, wbijając w niego zszokowane spojrzenie - o matko, i to wszystko przez rok? - zapytała, kręcąc głową z niedowierzaniem, żeby w końcu podnieść się z kanapy i przesunąć do othella, którego przytuliła zupełnie po przyjacielsku, głaszcząc po tyle głowy - faktycznie się zjebało, czemu się do mnie nie odezwałeś? - zapytała cicho, zastanawiając się co może mu powiedzieć, ale niestety po raz pierwszy była kompletnie wyprana z dobrych rad.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




othelllo _
PisanieTemat: Re: othelllo   othelllo Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

othelllo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
one day we're gonna live in paris :: Citè :: Logement-
Skocz do: