one day we're gonna live in paris
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 las wokół

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin

Awesomeness : 0

las wokół _
PisanieTemat: las wokół   las wokół Icon_minitimeSro Gru 29, 2010 11:17 pm

las wokół 536198
Powrót do góry Go down
https://paris.catsboard.com
olaf

olaf

Age : 36
Awesomeness : 0

las wokół _
PisanieTemat: Re: las wokół   las wokół Icon_minitimeCzw Gru 30, 2010 10:03 pm

olaf biedaczek się zgubił i krążył po lesie i wszedł w tą kupę w poście pierwszym! załamany chodził dalej z papierosem w zębach, liczył do dziesięciu. myślał nawet o blair witch.
Powrót do góry Go down
ellie

ellie

Age : 31
Awesomeness : 0

las wokół _
PisanieTemat: Re: las wokół   las wokół Icon_minitimeCzw Gru 30, 2010 10:29 pm

przechadzała się po lesie, zbierając jakieś gałązki, bo fryderyk ją zmusił;/ w każdym razie miała doskonałą orientację w terenie w przeciwieństwie do mnie, także wiedziała, gdzie jest. w pewnym momencie wpadła na olafa - o fuu, ale śmierdzisz - powiedziała, jednak w ciemnościach nie wiedziała nawet komu dokładnie to mówi ;c w każdym razie śmierdział skoro wszedł w kupę, fuuu.
Powrót do góry Go down
olaf

olaf

Age : 36
Awesomeness : 0

las wokół _
PisanieTemat: Re: las wokół   las wokół Icon_minitimeCzw Gru 30, 2010 10:32 pm

xd - wiem, może srałaś tutaj? bo to ludzkie było, a skoro jesteś tu ty, to pewnie ty miałaś potrzebę. dobra nie ważne - westchnął - powiedz mi jak ja mam dojść na camping jakiś czy coś, bo nie mam pojęcia, krążę i krążę - machnął ręką, też jej nie widział, ale gadał do niej bo co miał innego zrobić, czuł się samotny, musiał dużo mówić.
Powrót do góry Go down
ellie

ellie

Age : 31
Awesomeness : 0

las wokół _
PisanieTemat: Re: las wokół   las wokół Icon_minitimeCzw Gru 30, 2010 10:42 pm

skrzywiła sie tylko na jego słowa - NIE ZANIECZYSZCZAM ŚRODOWISKA - powiedziała obruszona, tym ze posądza ją o załatwianie sowich potrzeb w lesie, w dodatku na takim mrozie od którego odpadłby jej chyba tyłek, a niejednemu facetowi penis. - mogę cię tam doprowadzić, pod warunkiem, że pomożesz mi nazbierać trochę chrustu - stwierdziła, uznając, ze olaf załatwi za nią czarną robotę, a ona go doprowadzi do celu i wszyscy będą szczęśliwi.
Powrót do góry Go down
olaf

olaf

Age : 36
Awesomeness : 0

las wokół _
PisanieTemat: Re: las wokół   las wokół Icon_minitimeCzw Gru 30, 2010 10:45 pm

- ja nie mogę, zawsze taka jesteś? coś za coś, borze - skrzywił się, ale co jak co, musiał pomóc! - nie wiem po co tu przyjechałem, po cholerę mi to było?! - wycierał buta o śnieg żeby pozbyć się resztek kupy. gdy się już w sumie pozbył śmierdzącego problemu pomagał dziewczynie zbierać ten cholerny chrust. - zimno... - chciał podtrzymać temacik :d
Powrót do góry Go down
ellie

ellie

Age : 31
Awesomeness : 0

las wokół _
PisanieTemat: Re: las wokół   las wokół Icon_minitimeCzw Gru 30, 2010 10:53 pm

- zimno jak na sybierii, ale co poradzić - wymruczała, kładąc jakieś gałązki do koszyka, z ktorym chodziła niczym czerwony kapturek. - myślisz, że to w ogóle będzie sie palić? mokre drewno raczej się nie pali - stwierdziła błyskotliwie, uznając że ta wyprawa chyba nie miała większego sensu - zaraz mi wszystko odmarznie, nos, uszy. oby tylko mi cycki nie odpadły, bo będzie kiepsko - westchnęła, już i tak natura skąpo ją obdarzyła pod tym względem.
Powrót do góry Go down
olaf

olaf

Age : 36
Awesomeness : 0

las wokół _
PisanieTemat: Re: las wokół   las wokół Icon_minitimeCzw Gru 30, 2010 10:56 pm

- ja nie wiem, ubrania się podpali, he he, albo włosy he he - na żarty go wzięło, co za idiota, masakra - ej nie no lipa trochę z tym drewnem, ale warto spróbować, może akurat - zachęcił ją i uznał, że mogliby już pójść bo znienawidził ten las odkąd do niego wszedł - to idziemy? - popatrzył na nią błagalnie mimo, że jej nie widział xd
Powrót do góry Go down
ellie

ellie

Age : 31
Awesomeness : 0

las wokół _
PisanieTemat: Re: las wokół   las wokół Icon_minitimeCzw Gru 30, 2010 11:00 pm

- no dobra, chodź za mną. tylko się nie zgub - zarządziła, po czym mogli pójść gdzieś, gdzie zaczniesz ;d
Powrót do góry Go down
Sponsored content




las wokół _
PisanieTemat: Re: las wokół   las wokół Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

las wokół

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
one day we're gonna live in paris :: Off :: Archiwum :: Imprezy :: camping-
Skocz do: